РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ ІЗ ПРОЯВАМИ СИНДРОМУ ДИСПЛАЗІЇ СПОЛУЧНОЇТКАНИНИ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2008.2.9529Ключові слова:
діти, дисплазія сполучної тканини, реабілітаціяАнотація
Обстежено 50 дітей у віці від 12 до 17 років. Усі діти були розділені на 3 групи. У першу групу ввійшло 22 дітей з легким ступенем ваги гіпермобільності суглобів. В другу групу ввійшло 16 дітей з помірним ступенем гіпермобільності суглобів. У третю групу ввійшло 12 практично здорових дітей, що склали контрольну групу. Докладно описані комплекси вправ, використаних у комплексному лікуванні дітей з гіпермобільністю суглобів. Встановлено ефективність цих комплексів. Вони дозволяють зміцнити опорно – руховий апарат і запобігти прогресуванню гіпермобільності суглобів.
Посилання
Blinnikova O.E., Rumyantseva V.A. HyperMobility joints in childhood / / Pediatrics. - 2001. - № 1. - P. 68-75.
Belenky AG, Maslova E.S. Clinical options manifestations of the syndrome of hypermobility of the joints in the age aspect // Wedge. honey. - 2002. - No. 4. - S. 42-455.
Korshunov N.I., GauErt V.R. Hypermobility syndrome joints: clinical characteristics and features of rheumatoid arthritis and osteoarthritis, developed on its background // Ter. archive - 1997. - No. 12. - P. 23-27.
Studenikin M.Ya., Yakovleva AA Guide for child arthrology. M .: Medicine, 1987. - 95 s.Fomy-at L.N. Clinical features of the flow of arthritis in Children with signs of connective tissue dysplasia: Author's abstract. Cand. honey. sciences Moscow. - 1993 - 23 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).