ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВИРАЗКОВОЇ ХВОРОБИ ГАСТРОДУОДЕНАЛЬНОЇ ЗОНИ В ДІТЕЙ, ЗАЛЕЖНО ВІД СПАДКОВОЇ ОБТЯЖЕНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2008.2.9526Ключові слова:
дети, язвенная болезнь гастродуоденальной зоны, наследственная отягощенностьАнотація
Вивчено особливості перебігу виразковоїхвороби гастродуоденальної зони вдітей. Виділено основні клініко діагностичні маркери перебігу захворювання вдітей, залежно від спадкової обтяженості.
Посилання
Dohil R., Hassall E. Peptic ulcer disease in children // Baillieres Best Pract Res Clin Gastroenterol. - 2006. -Vol. 18, JVb2. - P. 59-71.
Carvalho A.S. Peptic ulcer / / Arq. Gastroenterol. - 2006. - Vol. 42, № 4. - P.206-209.
Sawada A. Peptic ulcer in children // Nippon Rinsho.- 2007. - Vol. 65, JV2. - P.549-553.
Yeung C.R., Yuen K.Y., Fu K.H. Rapid endoscopy room diagnosis of Campilobacter pylori — associated gastritis in children / / J . Pediat. Gastroenterol. Nutr. -2007 .- Vol. 12. JV 4. - P. 367-370.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).