ПЕРИНАТАЛЬНІ ЧИННИКИ РИЗИКУ У ПРОГНОЗУВАННІ РОЗВИТКУ ІНФЕКЦІЙНОЇ ПАТОЛОГІЇ У НОВОНАРОДЖЕНИХ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2008.2.9514Ключові слова:
інфекційна патологія, новонароджені, прогностичні чинникиАнотація
В статті представлені предиктори розвитку перинатальної інфекційної патології у новонароджених раннього неонатального періоду на підставі вивчення анте- та інтранатальних факторів ризику, клінічних особливостей раннього неонатального періоду та морфометричних показників плаценти.
Посилання
Goyda N.G., Sulima O.G. Perinatal pathology in newborns at the present stage // Pediatrics, obstetrics and gynecology. - 1999. - No. 4. - P. 37-39.
Katonina S.P., Girin V.M,. Shunko Ye.E. Problem newborn infections: modern aspects of epidemiology, diagnostics, treatment, prophylaxis // 3 6. scientific works of the KMAPO. - 1997. -P. 724-726.
Mogilevkin I..A., Grebelnaya N.V., Zhilka N.Ya. Perinatal infections // Art of treatment. - 2006. - No. 5. - P. 53.
Sulima O.G. Ways to reduce intradermal Nannies Infecting Newborns in Ukraine / / Materials conf. "Perinatal infections are a modern look to the problem ". - Kyiv, 1999. - P. 106-107.
Shunko Ye.E., Laksha O.T. Perinatal-of these infections in modern neonatology // New medicine. - 2002. - No. 1. - P. 30-35.
Ghidini A., Lynch L. Management strategies for Congenital infections / / Mount Sinai J. of Med. 1994. - Vol. 61. - P. 376-388.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).