НОВІ ПІДХОДИ ДО ЛІКУВАННЯ СКЛЕРОПОЛІКІСТОЗНИХ ЯЄЧНИКІВ У КЛОСТИЛБЕГІТ-РЕЗИСТЕНТНИХ ЖІНОК
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2008.1.9496Ключові слова:
склерополікістозні яєчники, індукція овуляції, клостилбегіт-резистентність, інсулінорезистентністьАнотація
Досліджувалося використання клостилбегіту для індукціїовуляціїу жінок із склерополікістозними яєчниками. Після аналізу анамнестичних, клініко-лабораторних даних і оцінки проведеного курсу лікування ЗО жінок, зроблено висновок про резистентність жінок до даного препарату (у 90,1% випадків) і необхідність пошуку додаткових, патогенетично обґрунтованих засобів, для покращення результатів індукціїовуляції.
Посилання
2. Матыцина Л.А. Hyperandrogenesis: clinical manifestations and correction. - Women's Health - 2005. - No. 2.
3. Polycystic ovary syndrome. - Wikipedia material.
4. Nazarenko T.A., Durinyan ER, Chechnya T.N., Mysheyeva N.G., Belousova N.Yu. Endocrine infertility in women. Diagnostics and treatment. / / M .: RAMS, 2005.
5. Tovstanskaya V. Hyperinsulinism in the clinic of obstetrics and gynecology and its therapy .// K .: NMU them. O. Bogo-mollet.
6. Tikhomirov L.A., Lubny D.M. Polycystic ovary syndrome: facts, theories, hypotheses .// Pharmacology - 2004. - No. 11.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).