КАРДІОТОКОГРАФІЧНІ ЗМІНИ У ВАГІТНИХ З ВАГІТНІСТЮ БІЛЬШЕ 40 ТИЖНІВ.
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2016.1.5982Ключові слова:
кардіотокограма, вагітність, плацентарна дисфункція.Анотація
У статті наведено дані кардіотокографічних змін стану внутрішньоутробного плода у вагітних з вагітністю більше 40 тижнів. Найчутливішими показниками, що віддзеркалюють стан плода, є амплітуда миттєвих осциляцій, кількість, амплітуда і тривалість акцелерацій і децелерацій та тривалість стабільного ритму.
Посилання
Dashkevych V. YE. Platsentarna nedostatnistʹ: suchasni aspekty patohenezu, diahnostyky, profilaktyky ta likuvannya / V. YE. Dashkevych, S. M. Yanyuta // Mystetstvo likuvannya. – 2011. – № 4. – S.22–25.
Stryzhakov A. N. Fyzyolohyya y patolohyya ploda / A. N. Stryzhakov. – M. : Medytsyna, 2011. – 356 s.
Reznichenko H. I. Patohenetychni ta klinichni aspekty khronichnoyi platsentarnoyi nedostatnosti, profilaktyka i likuvannya / H. I. Reznichenko, YU. M. Besarabov // Zaporizhsʹkyy med. zhurn. – 2013. – № 2. – S. 76–79.
Shcherbakov A. YU. Morfofunktsyonalʹnye osobennosty platsenty pry nevynashyvanyy beremennosty razlychnoy étyolohyy / A. YU. Shcherbakov, D. H. Sumtsov // Mezhdunar. med. zhurn. – 2013. – № 2. – S. 65–68.
Callen P. W. Ultrasonography in obstetrics and gynecology / P. W. Callen. – WB Saunders company, 2013. – 1078 r.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).