РОЛЬ ІМУНОГІСТОХІМІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ В УТОЧНЕННІ ЕТІОЛОГІЧНИХ ФАКТОРІВ РЕЦИДИВУ ГЕНІТАЛЬНОГО ПРОЛАПСУ.
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2014.1.6637Анотація
Гіпоестрогеніяу менопаузі призводить до атрофічних змін в тканинах сечостатевого тракту та знижує еластичність тканин, що сприяє розвитку генітального пролапсу. У пацієнток з рецидивом генітального пролапсу встановлено зниження експресії естрогенових рецепторів в епітелії слизового шару стінки піхви та фасціально-лігаментарному апараті статевих
органів. Встановлено зниження експресії'естрогенових рецепторів в слизовій піхви на 76,2 %, в стромі - на ЗІ ,5%. Встановлено прямий кореляційний зв'язок зниження рівня ER у слизовій піхви із зниженням рівня ER в кардинальній зв'язці матки
Посилання
Shalaev O. N. Khyrurhycheskoe lechenye dobrokachestvennykh zabolevanyy matky y henytalʹnoho prolapsa s yspolʹzovanyem vlahalyshchnoho operatyvnoho dostupa: avtoref. d-ra med.nauk: spets. 14.00.01 «Akusherstvo y hynekolo-hyya»/O. N. Shalaev. - M., 2004. - 4 1 s.
Histerektomiya: vybir dostupu / V. M. Zaporozhan, I. Z. Hladchuk, N. M. Rozhkovsʹka, V. H. Dubinina [ta in.] // Visnyk naukovykh doslidzhenʹ. - 2003. - №1(30). -S. 107-108.
Protsepko A. A. Predotvratym ly posthysterektomycheskyy prolaps? / A. A. Protsepko, Y. Z. Hladchuk, V. H. Kayuk //Reproduktyvnoe zdorovʹe zhenshchyny. - 2004. - № 2 (18). -S. 91-95.
Shan-Rong Shi. Standardization of Immunohistochemistry for Formalin-fixed, Paraffin-embedded Tissue Sections Based on the Antigen-retrieval Technique: From Experiments to Hypothesis / Shan-Rong Shi, Cheng Liu, Clive R. Taylor // Journal of Histochemistry & Cytochemistry. - 2007. - Vol. 55,№ 2. - R. 105-109.
Rebrova O. V. Statystycheskyy analyz medytsynskykh dannykh s pomoshchʹyu paketa prohramm «Statystyka» / O. V. Rebrova. - M.: Medya Sfera, 2002. - 380 s.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).