ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНОГО ЕНДОМЕТРИТУ У ЖІНОК З БЕЗПЛІДДЯМ.
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2014.2.5863Ключові слова:
безпліддя, хронічний ендометрит, лікування хронічного ендометриту.Анотація
У статті наводяться дані оцінки ефективності лікування хронічного ендометриту у жінокз безпліддям Обстежено ЗО пацієнтокз патологією ендометрію. Всім жінкам проведено ехографію, гістероскопію, гістологічне дослідження ендометрію. Доведено, що комплексний підхід до терапії дозволяє покращити наслідки лікування хронічного запального процесу слизової матки.
Посилання
Kuznetsova A.V. Khronycheskyy éndometryt. Arkhyv patolohyy. - 2000. - №3(62). - S.48-52.
Symptoms and sings in single and mixed genital infections / P.A. Mardth, K. Tchoudomorova, S. Elshibly, D. Helberg// Int. J. Gynecol. Obstet. - 1998. - Vol.63. - P.145-152.
Sharkey AM, Smith SK. The endometritis as a cause of implantation failure. Best Practice & Research Clinical Obstetrics Gynecology - 2003. - №17(2). - S.289-307.
Demydov V.N., Demydov V.S., Marchenko L.A. Ékhohrafycheskye kryteryy khronycheskoho éndometryta. Ulʹtrazvu-kovaya dyahnostyka v akusherstve, hynekolohyy y perynato-lohyy - 1993. - №4. -S.21-27.
BuckleyC., FoxH. Biopsy pathology of the endometrium. Arnold., 2002.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).