ПЕРВИННІ НОДУЛЯРНІ ЕПІТЕЛІАЛЬНІ НОВОУТВОРЕННЯ ПЕЧІНКИ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ СУЧАСНИМИ НАУКОВИМИ ДАНИМИ ПРО СТРУКТУРУ І ФУНКЦІЮ ЦЬОГО ОРГАНА
DOI:
https://doi.org/10.11603/2415-8798.2016.2.6695Анотація
Основною метою дослідження є визначення інформативних патоморфологічних критеріїв розмежування нодулярних гепатоцелюлярних аденом і карцином на підставі оцінки якісних та кількісних показників їх морфологічної структури для об’єктивізації диференціального морфологічного діагнозу. Було обстежено хворих із доброякісними і злоякісними новоутвореннями печінки, із них у 26 з гепатоцелюлярною аденомою (ГЦА) і 87 випадків із гепатоцелюлярною карциномою не мали специфічних проявів і були відносно варіабельними. Всі основні види патології, яку вивчали, такі, як ГЦА та ГЦК, об’єднує те, що проліферуючий атиповий епітеліальний компонент супроводжується порушеннями стратифікації шарів, вертикальної анізоморфності, дозрівання і
диференціювання епітеліальних клітин різного ступеня.
Посилання
Albiin N. MRI of Focal Liver Lesions / N. Albiin // Curr. Med.Imaging Rev. – 2012. – Vol. 8, Nо. 2. – P. 107–116.
Diagnostic accuracy of MRI in differentiating hepatocellular adenoma from focal nodular hyperplasia: prospective study of the additional value of gadoxetate disodium / M. Bieze, J. W. van den Esschert, C. Y. Nio [et al.] // AJR Am J Roentgenol. – 2012. –Vol. 199, No. 1. – P. 26–34.
Hranov A. M. Pervynnyy rak pechinky / A. M. Hranov, M. M. Petrovichev. – L. : Medytsyna, 1977. – 224 c.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).