Особливості структурно-функціональної організації ямки великих кутніх зубів
DOI:
https://doi.org/10.11603/2415-8798.2014.4.4643Анотація
ОСОБЛИВОСТІ СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЯМКИ ВЕЛИКИХ КУТНІХ ЗУБІВ - Зубна ямка являє собою фізіологічне поглиблення коронки малих та великих кутніх зубів. Проведені гістохімічні дослідження в поляризаційному світлі горизонтальних шліфів зубноїямки свідчать про різне розташування пучків емалевих призм у зовнішніх пара- та діазонах емалі.ОСОБЕННОСТИ СТРУКТУРНО-ФУНКЦИОНАЛЬНОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ЯМКИ БОЛЬШИХ КОРЕННЫХ ЗУБОВ - Зубная ямка представляет собой физиологическое углубление коронки малых и больших коренных зубов. Проведенные гистохимические исследования в поляризационном свете горизонтальных шлифов зубной ямки свидетельствуют о различном расположении пучков эмалевых призм во внешних пара- и диазонах эмали.
FEATURES OF STRUCTUCAL AND FUNCTIONAL ORGANIZATION OF FOSSA OF LARGE MOLAR TEETH - Dental fossa a physiological deepening bit small and large molar teeth, depending on odontology figure. Histochemical study conducted in the light horizontal polarization shlifes dental fossa indicate the location of different bundles of enamel prisms and external para- diaareas of enamel.
Ключові слова: зубна ямка, гістохімічні дослідження, горизонтальні шліфи, паразони, діазони.
Ключевые слова: зубная ямка, гистохимические исследования, горизонтальные шлифы, паразоны, диазоны.
Key words: dental fossa, histochemical studies, horizontal shlifes, paraareas, diaareas.
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-06-17
Як цитувати
Воробець, А. Б. (2015). Особливості структурно-функціональної організації ямки великих кутніх зубів. Вісник наукових досліджень, (4). https://doi.org/10.11603/2415-8798.2014.4.4643
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).