НЕСПЕЦИФІЧНА ДИСПЛАЗІЯ СПОЛУЧНОЇ ТКАНИНИ – ФАКТОР РИЗИКУ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОГО ТРОМБОЗУ В СИСТЕМІ НИЖНЬОЇ ПОРОЖНИСТОЇ ВЕНИ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2415-8798.2016.4.7151Ключові слова:
неспецифічна дисплазія сполучної тканини, венозний тромбоз, тромбопрофілактика.Анотація
У роботі показано особливості формування гіперкоагулятивного синдрому в пацієнтів із неспецифічною дисплазією сполучної тканини, які підлягали плановому хірургічному лікуванню. Доведено, що гіперкоагулятивний синдром, який формується на кінцевому етапі хірургічного втручання, створює умови для формування тромботичного процесу у венозній системі.Посилання
Bokarev I. N. Venoznyy tromboembolizm: likuvannya ta profilaktyka / I. N. Bokarev, L. V. Popova, T. B. Kondratʹyeva // Khirurhiya. – 2005. – T. 7. – № 1. – S. 44–52.
Tromboz hlybokykh ven. Pytannya patohenezu ta likuvannya / L. M. Chernukha [ta in.] // Klinichna flebolohiya. – 2011. – T. 4, № 1. – S. 113–116.
Vardanyan A. V. Pislyaoperatsiyni venozni tromboembolichni uskladnennya – realʹna nebezpeka i suchasni metody profilaktyky / A. V. Vardanyan // Anhiolohiya i sudynna khirurhiya. – 2008. – T. 4, № 1. – S. 67–72.
Potapov M. P. Kliniko-laboratorni kryteriyi nespetsyfichnoyi dysplaziyi spoluchnoyi tkanyny yak predyktora retsydyvu varykozno i khvoroby nyzhnikh kintsivok / M. P. Potpov, E. V. Staver // Flebolohyya. – 2013. – № 4. – S. 25–31
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).