ГРОМАДСЬКА МЕДИЧНА ДОПОМОГА ПІВДНЯ УКРАЇНИ (ДРУГА ПОЛОВИНА ХІХ – ПОЧАТОК ХХ СТ.): ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ НАУКОВОЇ МЕДИЦИНИ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2786.2017.1.7933Анотація
Подією в історії медицини України став вихід монографії В.С. Єрмілова «Громадська медична допомога Півдня України (друга половина ХІХ – початок ХХ ст.)», оскільки раптове, одноосібне, необґрунтоване і навіть шкідницьке рішення ексміністра освіти і науки Д.В. Табачника про переведення спеціальності «Історія медицини» з галузі «медичних наук» до «історичних наук» серйозно підірвало планування і виконання історико-медичних досліджень, бо припинило роботу медиків у цій галузі, але поки ще не дуже сприяло діяльності в ній професійних істориків.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).