ЕНДОСКОПІЧНІ МЕТОДИ В ОЦІНЦІ СТАНУ ЕНДОМЕТРІЯ ТА ЯЄЧНИКІВ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2009.1.9673Ключові слова:
безпліддя, гормональний гомеостаз, ультразвуковий моніторинг, гістеро- лапароскопіяАнотація
Проведено оцінку стану репродуктивно системи після ультразвукового, гормонального моніторингу та проведено гістеро- лапароскопі для прогнозування ймовірно відповіді яєчників на стимуляцію. Детально з практично точки зору оцінено отримані результати ультразвукового, гормонального та ендоскопічного моніторингу вжінокіз безпліддям для подальшого лікування.
Посилання
Bosatsky Ya.V. Laparoscopic treatment of women infertility of different genesis / Bosatsky Ya.V., Vorobyy B.D. Snizhko T.B. / Collected papers of employees NMAPO them. PLShupika - Vip.14, book 4. - Ki in 2006. - Р. 161-162.
Kulakov V.I., Leonov B.V. Extracorporeal fertilization and its new direction in the treatment female and male infertility. - M .: Honey. Inform agency, 2002. – 782р.
Shifren J. L. The role of androgens in female sexual dysfunction // M a y o Clin Proc. - 2004 - Vol. 79. - P. 519-524
Nelson H. D. Commonly used types of postmenopausal estrogen for treatment of hot flashes: scientific review // J Am Med Assoc. - 2004 - Vol. 7. - P. 1610-1620.
LamlT., Schulz-LobmeyrI., Obruca A. et al. Premature ovarian failure: etiology and prospects // Gynecol Endocrinol. - 2000. - Vol. 14. - P. 292-302
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).