ЗАСТОСУВАННЯ ІМУНОМОДУЛЯТОРІВ ПРИРОДНОГО ПОХОДЖЕННЯ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІ ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2009.1.9666Ключові слова:
запальні процеси, жіночі статеві органи, імуномодуляториАнотація
Проведені дослідження по застосуванню препарату «Хеліскан» у комплексній терапі при лікуванні запальних захворювань жіночих статевих органів. Виявлено, що препарат «Хеліскан» у комбінаці із загальноприйнятими засобами терапі добре переноситься пацієнтами, підвищує ефективність лікування, не викликає місцевих і системних реакцій, зменшує болючий синдром, сприяє елімінаці збудника, скорочує строки лікування хворих, а також знижує ймовірність виникнення рецидивів захворювання.
Посилання
Ershov F.I., Grigoryan SS, Gotovtseva E.P. System Interferon is normal and with pathology. - M., 1996. -338 р.
Kozlov V.I., Pukhner A. F. Viral, Chlamydia-and mycoplasma genital diseases. - SPb :, Olga, 2000. 312 p.
Lazareva D.N., Alekhin E.K. Stimulants of immunity. M .: Medicine. -1985 256 р.
Novikov P.D. New methods for immunological evaluation status and diagnostics of allergy. - VGMU, -2005. 398 р.
Proveriy V.G., Zemskov A.M., Bychkova N.G., Zemskov V.M. Immune status, principles of its evaluation and correction Immune Disorders - Kyiv: Science. opinion, 1995. 295 р.
Rafalsky V.V. Clinical application of drugs interferon Smolensk, 1997. 198 p.
Rybalkin S.B., Mirzabayeva A.K. Alternative Approaches to the treatment of urogenital diseases. SPb 2000.453 p.
Soloviev V.D., Bektemrov T.A. Interferons in theory and the practice of medicine. M .: Medicine, 1981, 351 p.
Sukhih G.T., Vanko L.V., Kulakov V.I. Immunity and genital herpes. Nizhniy Novgorod. Moscow, 1997.356 p.
Feklisova L.V., Novoksonova VA, Meshkina E.R. Recombinant interferons in the treatment of viral diseases and viral-bacterial infections in children: Method. MONICI's recommendations. M., 1996. 34р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).