ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ДІТЕЙ - ЖЕРТВ СИНДРОМУ ЖОРСТОКОГО ПОВОДЖЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2009.1.9652Ключові слова:
синдром жорстокого поводження з дітьми, психологічні розлади, психотерапіяАнотація
В статті розглянута психологічна підтримка дітей, постраждалих у наслідок різних форм жорстокого поводження. Встановлена ефективність психологічно реабілітаці, посилено методами арт-терапіі.
Посилання
Kopytyn A.Y., Svystovskaia E.E. Art-terapyia detei y podrostkov. -.: Kohyto-Tsentr, 2007. - 197 p.
Smulevych A.B. Psykhosomatycheskye rasstroistva (klynyka, terapyia, orhanyzatsyia medytsynskoi pomoshchy) // Psykhyatryia y psykhofarmakoterapyia. - 2000. - №2. - P. 11-21.
Palun M.A., Tarabryna N.V. Psykhycheskaia travma y bazysnыe kohnytyvnыe skhemы lychnosty // Moskovskyi psykhoterapevtycheskyi zhurnal, 2001. № 1 (36). P. 121 - 141.
Tarabryna N.V. Praktykum po psykholohyy posttravmatycheskoho stressa. SPb.: Pyter, 2001.
Eichelman B. Neurochemical and psychopharmacologic aspects of aggressive behavior. An /tevAfo/2005;41:149-158.
Kaufman J. Depressive disorders in maltreated children. / Am Acad Child Adolesc PsychiaU 2003;30:257- 265.
Bates JE. In Kohnstamm GA, Bates JE, Rothbart MK (eds.), Temperament in childhood, 321 Chichester, England: Wiley. 2004.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).