ФАКТОРИ ФОРМУВАННЯ БРОНХОЛЕГЕНЕВО ПАТОЛОГІ У ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ, КОТРИМ ПРОВОДИЛАСЯ ТРИВАЛА РЕСПІРАТОРНА ТЕРАПІЯ У НЕОНАТАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ.
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2009.1.9510Ключові слова:
респіраторна терапія, штучна вентиляція легень, неонатальний період, бронхолегенева патологіяАнотація
У статті представлені літературні дані і власний досвід авторів, які доводять, що існує взаємозв’язок між проведеною штучною вентиляцією легень (ШВЛ) в неонатальному періоді і подальшим формуванням бронхолегенево патологі . Показані результати спостережень 22 дітей, хворих на рецидивуючий бронхообструктивний синдром, яким після народження з приводу гострих респіраторних розладів проводилася ШВЛ.
Посилання
Mizernitsky Yu.L. Diagnostics and principles of therapy of acute bronchial obstasction in children // Pulmonology of childhood: problems and solutions. 2005.-Issue5.-P.87-97.
Ovsyannikov D.Yu., Kuzmenko L.G. Bronchopulmonary dysplasia as an option of chronic obstructive pulmonary disease in children // Pulmonology of childhood: problems and solutions.-2005.-Issue5.-P.41-56.
Skevaki C. Novel and Controversial Issues in Asthma // European Academy of Allergology and Clinical Immunology Newsletter.-2008-Issue 14.-P.14.
Ambrosino N., Agati S., Digiorgio M. Pulmonary rehabilitation: recent developments // Breathe.-2007. Vol. 4, No. 1.-P.57-60.
Schoenhofer B. A Consensus on Weaning from Mechanical ventilation // Breathe.-2007. Vol.4, No. 1.-P.70.
Soroka ND Bronchitis in children.-St. Petersburg: SPbMAPO, 2006.-134s.
Results of observation of children of early age suffering from bronchopulmonary dysplasia / D.Yu.Ovysnnikov, L.E. Kuzmenko, Zh.R.Gazaryan and others. // Children Infections.-2005.-№3.-P.16-19.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).