НОВІ ПІДХОДИ ДО ДІАГНОСТИКИ МІКОПЛАЗМОВОЇ ІНФЕКЦІЇ ПРИ БЕЗПЛІДДІ ТРУБНОГО ПОХОДЖЕННЯ ПІД ЧАС ЛАПАРОСКОПІЇ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2008.1.9507Ключові слова:
безпліддя, діагностика мікоплазмовоїінфекції, лапароскопіяАнотація
В даній статті розглянуто проблему діагностики мікоплазмової інфекції в жінок із безпліддям трубного походження підчас лапароскопіїз використанням тест-систем "Міко-Скан" та "Уреа-Скан" .
Посилання
2. Zaporozhan V.N., Nizova N.N., Rozhkovskaya N.N. Diagnosis and treatment of female genital infections: Methodical recommendations. - Odessa, 2002. - 36 p.
3. Kozlov V.I., Pukhner A.F. Viral, chlamydial and mycoplasma genital diseases. Manual for doctors. - Triad-X, 2003. - 438 p.
4. Microbiological research in the diagnosis of reproductive infections / N.G. Koshelev, L. B. Zubzhitskaya, O.N. Arzhanova, O.V. Tyshkevich, Yu.L. Gromyko, T.N. Shlyakhtenko, T.A. Pluzhnikova, E.A. Shapovalova // Journal of Obstetrics and Female Illnesses. - 2004. - Volume LIII, №1. - P. 16-22.
5. Bebear C., Barbeyrac V., Bebear S.M. New developments in diagnostic and treatment of mycoplasma infections in humans // Wien.Klin.Wochenschr. - 1997. - No. 8. - Suppl.109 (14-15). - P. 594-599.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).