ОБГРУНТУВАННЯ ВИБОРУ ПРЕПАРАТУ МІСЦЕВОЇ ТЕРАПІЇ БАКТЕРІАЛЬНОГО ВАГІНОЗУ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2008.1.9501Ключові слова:
вагітність, бактеріальний вагіноз, лікування, ТержинанАнотація
Обстежено 42 вагітних з бактеріальним вагінозом (БВ) з метою обгрунтування вибору найбільш ефективного засобу місцевої терапії. Критеріями ефективності лікування БВ були зниження негативних суб’єктивних проявів клінічних симптомів захворювання і нормалізація лабораторних показників. Встановлено, що Тержинан є ефективним комплексним препаратом для локальної терапії бактеріального вагінозу підчас вагітності, із швидким настанням клінічного ефекту, нормалізацією мікроциркуляціїслизовоїоболонки піхви, безсистемного ефекту.
Посилання
2. Pirogova V.I., Sklyarova V.O. Efficiency and safety of the use of local therapy for correction of lower respiratory tract disorder in pregnant women // Reproductive health of a woman. - 2005 - No. 4/24. -P. 105-108.
3. Compendium - 2006 - Medicines: 2 tons / for ed. V.M. Kovapenko, O.P.Viktorova. - K .: MORION, 2006. - 1126 p.
4. Order of the Ministry of Health of Ukraine No. 906 "On Approval of the Clinical Protocol for Obstetric Care" Perinatapny Infections "dated December 27, 2006.
5. WHO drug information, 1988, T. 2, No. 4, Р. 200-205.
6. Congenital and Perinatal Infections: Prevention, Diagnosis and Treatment / Mari-Louise Newell. - Cambridge University Press, 2000. - 343 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).