СТАН НЕЙРОЕНДОКРИННОЇ АДАПТАЦІЇ ТА ПСИХО-ЕМОЦІЙНИХ ПОКАЗНИКІВ У ВАГІТНИХ З БЕЗПЛІДДЯМ В АНАМНЕЗІ, ЛІКОВАНИМ СУЧАСНИМИ РЕПРОДУКТИВНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2008.1.9498Ключові слова:
непліддя, психовегетативний синдром, допоміжні репродуктивні технологіїАнотація
Метою нашої роботи була оцінка психоемоційних показників у жінок з непліддям, лікованим з застосуванням допоміжних репродуктивних технологій. Під нашим спостереженняу знаходилося 70 вагітних на етапі догестаційної підготовки та в терміни від 8-12 до 38-40 тижнів гестації. Вивчення психоемоційного та нейроендокринного статусу у вагітних з тривало лікованим непліддям виявило наявність психовегетативного синдрому з мотиваційними та емоційно-афективними розладами, а також низькою резистентністю до стресорного впливу і високий рівень стресогенності, емоційності і напруженості.
Посилання
2. Osepashvili M.N., Ailamazyan Ye.K., Spivak D.L. Mental state in pregnant women and their correction by the method of biological return holy // Zh.akush.i wives. The pain - 2004. - No. 3. - P.5-9.
3. Akimova K.B., Garagul I.S., Smirnov V.A. Psyche
personal criteria for predicting the development of late gestation in pregnant women // Vysn. Asoc shit gynecologist Of Ukraine. - 2000. - No. 2 (7). - p. 24-26.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).