ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ БАКВАГІНОЗУ У ВАГІТНИХ.
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2016.2.6869Ключові слова:
вагітність, баквагіноз, діагностика, лікування.Анотація
Авторами на підставі обстеження 60 вагітних з баквагінозом наведені значні розбіжності результатів різних діагностичних методів та різна ефективність лікування залежно від етіологічного фактора. Найбільш достовірним визнано вимірювання рН піхвового вмісту та виявлення збудників Gardnerella vaginalis, Atopobium vaginalis за допомогою методів ДНК-технологій. Лікування потребує призначення різних препаратів залежно від етіологічного фактора.
Посилання
Kyra E. F. Klynyka y dyahnostyka bakteryalʹnoho vahynoza / E. F. Kyra // Akusherstvo y hynekolohyya. – 1996. – № 2. – S. 32-35.
Radzynskyy V. E. Akusherskaya ahressyya / V. E. Radzynskyy. – M. : Yzd-vo zhurnala Status praesens, 2012. –672 s.
Sheyka matky, vlahalyshche, vulʹva. Fyzyolohyya, patolohyya, kolʹposkopyya, éstetycheskaya korrektsyya : rukovodstvo dlya praktykuyushchykh vrachey / pod red. S. Y. Rohovskoy, E. V. Lypovoy. – M. : Yzdatelʹstvo zhurnala Status praesens, 2014. – 832 s.
Kyra E. F. Bakteryalʹnyy vahynoz / E. F. Kyra. – M. : MYA, 2012. – 472 s.
Mykrobyom y zdorovʹe zhenshchyny (obzor lyteratury) / D. S. Yankovskyy, V. P. Shyrobokov, YU. H. Antypkyn [y dr.] // Reproduktyvnaya éndokrynolohyya. – 2015. – № 4 (24). – S. 13–28.
Eschenback D. A. Diagnosis and clinical manifestation of bacterial vaginosis / D. A. Eschenback, S. L. Hiller // Am. G. Obstet. Gynecol. – 2002. – Vol. 158. – P. 819–828.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).