ЕФЕКТИВНІСТЬ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЖІНОК З ДИСФУНКЦІОНАЛЬНИМИ МАТКОВИМИ КРОВОТЕЧАМИ (ДМК) РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ НА ТЛІ ХРОНІЧНИХ ГЕПАТИТІВ (ХГ) ЗАЛЕЖНО ВІД СТУПЕНЯ УРАЖЕННЯ ПЕЧІНКИ.
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2014.2.6500Анотація
Актуальність проблеми дисфункціональних маткових кровотеч (ДМК) невпинно зростає внаслідок збільшення захворюваності та ролі жінок
в суспільстві, яке вимагає від них стабільної працездатності та продовження активного життя. ДМК часто зустрічаються у жінок з хронічними гепатитами, тому важливо вивчати морфо-функціональний стан печінки не лише при виборі комплексної терапії'ДМК, але й для забезпечення стійкоїтривалої ремісії поєднаної патології. Ми вивчали результати клінічних, сонографічних
досліджень та показники фібромаксау жінок з ДМК. Обстежено 60 жінок з ДМК, які страждають хронічними гепатитами (ХГ). Розроблена програма комплексного обстеження, лікування та реабілітації'жінок з ДМК на тлі хронічних гепатитів з урахуванням показників'фібромакса.
Посилання
Dubossarskaya Z.M. Teoryya y praktyka hynekolohycheskoy éndokrynolohyy.-Dnepropetrovsk, 2005.-409 s.
Yhnatova T.M. Khronycheskye zabolevanyya pecheny vyrusnoy y nevyrusnoy étyolohyy u beremennykh: taktyka vedenyya, lechenyya // Vyrusnye hepatyty: Ynformatsyonnyy byulletenʹ.-2002.-№1 (14).-S. 3-11.
TatarchukT.F.,Solʹskyy YA.P.Éndokrynnaya hynekolohyya-Kyev, 2003.-304 s.
Ylʹchenko L.YU., Yakymchuk H.N. Khronycheskye vyrusnye hepatyty: perspektyvy y dostyzhenyya.//Éksperymentalʹ-
naya y klynycheskaya hastroenterolohiya.2007. № 2.S.34-38.
Kuzʹmyn V.N., Malyshev N.A., Vyshnevskyy E.F. Osobennosty techenyya beremennosty y rodov u zhenshchyn s vyrus-
nym hepatytom S // Rossyyskyy zhurnal hastroénterolohyy, hepatolohyy, koloproktolohyy. Prylozhenye № 18.-2003.-№ 1.-10 s.
Radchenko V.H., Shabrov A.V., Zynovʹeva E.N. Osnovi klynycheskoy hepatolohyy.-Sankt-Peterburh, 2005.-860 s.
Pro orhanizatsiyu nadannya akushersʹko-hinekolohichnoyi ta neonatalohichnoyi dopomohy v Ukrayini. Nakaz №620. Kyyiv, 2003.
TatarchukT.F., Zakharenko N.F., Bodryahova O.Y. Vozmozhnostʹ prymenenyya antyhomotoksycheskykh preparatov pry lechenyy éndometryoza. // Perspektyvy vykorystannya antyhomotoksychnykh preparativ v kompleksnomu likuvanni zakhvoryuvanʹurohenitalʹnoyipatolohiyi.Tezy dop. nauk.-prakt. symp.-K.2001. S. 26-28.
Imbert- Bismut F, Ratziu V, Pieroni L, Charlotte F, Benhamou Y, Poynard T. Biochemical markers of liver fibrosis in patients with hepatitis C virus infection : a prospective study. Lancet, 2001, 357, 9262, 1069-1075.
Neoptolemos J.P., Bhutani M.S. Fast fact: Diseases of the pancreas and biliary tract. Oxford: Health Press, 2006. P.112-117.
Poynard T, Imbert- Bismut F, Ratziu V, ChevretS, Jardel C, Moussali J. Biochemical markers of liver fibrosis in patients
infected by hepatitis C virus : longitudinal validation in a randomized trial. J. Viral. Hepat, 2002, 9, 1-6.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).