РІВЕНЬ ІНТОКСИКАЦІЇ ТА ДИСБІОЗУ КИШЕЧНИКА У ХВОРИХ НА РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ НА ФОНІ ПРОВЕДЕННЯ ХІМІОТЕРАПІЇ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2415-8798.2016.2.6700Анотація
У статті досліджено рівень ендогенної інтоксикації за допомогою розрахункових методів та встановлено рівень кишкового дисбіозу за допомогою бактеріологічного обстеження калу у хворих на рак молочної залози під час проведення хіміотерапії. У пацієнтів із раком молочної залози виявлено наявність інтоксикаційного синдрому та встановлено залежність ступеня його вираження від стадії пухлинного процесу. В переважної більшості хворих на рак молочної залози (97,1 %) після хіміотерапії виникають глибокі дисбіотичні порушення мікрофлори товстої кишки.
Посилання
Baranovskyy A. YU. Dysbakteryoz y dysbyoz kyshechnyka /A. YU. Baranovskyy, É. A. Kondrashyna. – SPb., 2000. – 309 s.
Yvanova F. H. Yzuchenye éffektyvnosty y toksychnosty standartnoy skhemy khymyoterapyy pry rake molochnoy zhelezy /F. H. Yvanova, T. N. Nykolaeva, V. A. Horbunova // Sybyrskyy onkolohycheskyy zhurnal. – 2009. – № 5. – S. 54–57.
Kramarev S. A. Zashchytnye funktsyy mykroflory kyshechnyka /S. A. Kramarev, O. V. Vyhovskaya, D. S. Yankovskyy // Novosty medytsyny y farmatsyy. – 2008. – № 251. – S. 62–67.
Krasnoholovets V. N Dysbakteryoz kyshechnyka / V. N. Krasnoholovets. – M. : Moskva, 1990. – 206 s.
Pobudova matematychnoyi modeli dlya optymizatsiyi prohramy skryninhu raku hrudnoyi zalozy / A. V. Rusyn, V. I. Rusyn, O. M. Odoshevsʹka, O. T. Devinyak // Ukrayinsʹkyy Zhurnal Khirurhiyi. – 2014.– № 2 (25). – S. 53–57.
Rak v Ukrayini, 2008–2009. Zakhvoryuvanistʹ, smertnistʹ, pokaznyky diyalʹnosti onkolohichnoyi sluzhby // Byul. Natsionalʹnoho kantser-reyestru Ukrayiny. – K., 2010. – s. 50-51.
Henderson J. Breast cancer / J. Henderson, I. Craig // Cancer.– 2004. – Vol.74, No. 1. – P. 401–409.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).