ПАТОЛОГІЯ ЕНДОМЕТРІЯ У ЖІНОК ІЗ БЕЗПЛІДДЯМ ГОРМОНАЛЬНОГО ГЕНЕЗУ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2415-8798.2013.4.6568Анотація
При обстеженні 30 жінок з ендокринним безпліддям виявлено, що патологія ендометрія у пацієнток виникає на тлі високих рівнів пролактину та естрадіолу в поєднанні з низьким рівнем прогестерону. Гіперплазія ендометрія розвивається внаслідок гонадотропної дисфункції та гіперандрогенії. Після корекції гормонального гомеостазу відновити репродуктивну функцію вдалось у 33 % пацієнтів. Тривалість гормонального лікування має бути не менше 6 місяців.
Посилання
Hylyazutdynov Y. A. Neyroéndokrynnaya patolohyya v akusherstve y hynekolohyy / Y. A. Hylyazutdynov, Z. SH. Hylyazutdynova. – M. : Medpress-ynform, 2006. – 415 s.
Yvanov E. H. Hyperandrohennye sostoyanyya u zhenshchyn / E. H. Yvanov // Vopr. dyahnostyky. – 2002. – № 2. – S. 27–31.
Lyzyn M. A. Likuvannya hiperplaziyi endometriya / M. A. Lyzyn, I. I. Hudyvok // Visnyk naukovykh doslidzhenʹ. – 2003. – № 3. – S. 98–101.
Diahnostychnyy alhorytm vnutrishnʹomatkovoyi patolohiyi iz zastosuvannyam histeroskopiyi v zhinok reproduktyvnoho viku / V. O. Benyuk, YA. M. Vynyarsʹkyy, V. M. Honcharenko [ta in.] // Zdorovʹe zhenshchyny. – 2009. – № 6. – S. 54–56.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).