НЕРВОВО-ПСИХІЧНІ РОЗЛАДИ У ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ ЛЕГЕНЬ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2415-8798.2013.3.6443Анотація
У статті наведено дані про частоту і характер нервово-психічних розладів у хворих на вперше діагностований інфільтративний туберкульоз легень. Своєчасне виявлення цих розладів і адекватна, передусім психологічна їх корекція, дозволяє досягти повного взаєморозуміння між хворим і фтизіатром та кращих результатів лікування.
Посилання
Bodro M. G. Psikhíchní rozladi u khvorikh z vpershe viyavlenim tuberkul'ozom legen' (klíníka, díagnostika, korektsíya): dis. kand. med. nauk : 14.01.16 D / M. G. Bodro. – D., 2006. – 144 s.
Tuberkul'oz : pídruchnik / Í. T. P’yatnochka ta spívav. – Ternopíl', TDMU, 2005. – 283 s.
Tuberkul'oz: organízatsíya díagnostiki, líkuvannya, profílaktiki ta kontrolyu za smertnístyu / YU. Í. Feshchenko, V. M. Mel'nik, L. V. Turchenko, S. V. Lírnik. – K. : Zdorov’ya, 2010. – 448 s.
Volína L. M. Rol' psikhoterapíí̈ v protsesí líkuvannya khvorikh na tuberkul'oz legen' / L. M. Volína Zupinimo tuberkul'oz v Ukraí̈ní. – 2012. – № 12. – S. 21.
Matveyev V. F. Osnovy meditsinskoy psikhologii i deontologii / V. F. Matveyev. – M. : Meditsina, 1984. – 176 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).