ДЕЗИНТОКСИКАЦІЙНА ТЕРАПІЯ У КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ З НИРКОВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2415-8798.2013.2.5752Анотація
За період з 2010 до 2012 року обстежено 37 хворих на різні ступені ниркової недостатності. Серед обстежених пацієнтів було 20 чоловіків та 17 жінок. Застосування в комплексному лікуванні хворих із гострою нирковою недостатністю (ГНН) та хронічною нирковою недостатністю (ХНН) з детоксикаційною метою препарату “Реамбірин” дозволило значно покращити показники лікування, а саме зменшити рівень інтоксикації та в окремих випадках відтермінувати застосування гемодіалізної терапії та дати можливість підготувати пацієнтів до програмованого гемодіалізу.
Посилання
Rukovodstvo po yntensyvnoy terapyy / pod red. A. Y. Treshchynskoho, F. S. Hlumchera. – K. : Vyshcha shkola, 2004. – 582 s.
Perytonealʹnyy dializ ta hemodializ u likuvanni khvorykh z khronichnoyu nyrkovoyu nedostatnistyu : metodychni rekomendatsiyi / M. O. Kolesnyk, I. O. Dudar, YU. I. Honchar, M. V. Kulyzʹkyy, I. M. Kolesnyk. – Kyyiv, 2003. – 46 s.
Locattelli F. The importance of early detection of chronic kidney disease / F. Locattelli, L. Del Vecchio // Nephrol Dial Transplantat. – 2002. – Vol.17, Suppl.11. – P. 2–7.
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).