ЗАСТОСУВАННЯ ФІТОПРЕПАРАТУ “СОЛОДКИ КОРІНЬ” В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ ГРИПОЗНОГО СТОМАТИТУ В ДІТЕЙ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2415-8798.2013.2.5742Анотація
Отримані нами дані клініко-лабораторних досліджень послугували обґрунтуванням для розробки способу лікування та профілактики грипозного стоматиту в дітей на основі корекції гомеостазу ротової порожнини фітопрепаратом “Cолодки корінь”. Включення до комплексної терапії дітей, хворих на грипозний стоматит, солодки кореня сприяло підвищенню ефективності проведеного патогенетичного лікування, що забезпечило більш швидке одужання. Позитивний результат отримано за трьома основними критеріями ефективності, що заключались у зменшенні загально-інфекційного синдрому, поширеності процесу та його вираженості на слизовій ротоглотки та порожнини рота. Результати клінічного дослідження свідчать про необхідність застосування фітопрепаратів із протизапальною, епітелізуючою, імунотропною, противірусною діями в комплексному лікуванні хворих на грипозний стоматит. Препаратом вибору для дітей може бути “Cолодки корінь”. Вивчення стану імунної системи організму дитини на рівні системних взаємовідношень її компонентів в умовах респіраторної вірусної інфекції, зміни в динаміці лікування проявів ГРВІ на слизовій порожнини рота дозволять зробити черговий крок як до розуміння загальних механізмів імунної недостатності, що розвивається при грипозному стоматиті, так і до вибору засобів її корекції.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).