СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА КОМБІНОВАНЕ ЛІКУВАННЯ ДЕЯКИХ ГЕРПЕТИЧНИХ ІНФЕКЦІЙ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2415-8798.2015.4.5632Анотація
Описано відомі на сьогодні
герпесвіруси. Відмічено, що майже всі герпесвіруси включено
в toRcH-комплекс. Проаналізовано сучасні протигерпетичні
препарати, зокрема препарати групи ацикловіру, індукторів
інтерфероноутворення, розглянуто механізм їхньої дії. Наведено способи застосування цих препаратів при оперізувальному
герпесі, окремо – при постгерпетичній невралгії. Також піднімається питання необхідності етіотропного лікування інфекційного
мононуклеозу, особливо тяжких форм із можливістю лімфопроліферації. розглянуто можливість альтернативних підходів із
використанням специфічних імуноглобулінів.
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-12-23
Як цитувати
Завіднюк, Н. Г. (2015). СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА КОМБІНОВАНЕ ЛІКУВАННЯ ДЕЯКИХ ГЕРПЕТИЧНИХ ІНФЕКЦІЙ. Вісник наукових досліджень, (4). https://doi.org/10.11603/2415-8798.2015.4.5632
Номер
Розділ
ВНУТРІШНІ ХВОРОБИ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).