Клініко-лабораторні особливості діагностики синдрому гематурії у дітей
DOI:
https://doi.org/10.11603/2415-8798.2014.4.4618Анотація
КЛІНІКО-ЛАБОРАТОРНІ ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИКИ СИНДРОМУ ГЕМАТУРІЇ У ДІТЕЙ - Вивчення рівнів малонового діаль- дегіду в еритроцитах, Р2-мікроглобуліну, холінестерази та гам- маглутамінтранспептидази в сироватці крові та сечі у дітей із синдромом гематурії дозволяє уточнити джерело гематурії. Використання тестів мембранолізу є диференційними критеріями гломерулопатій у дітей із синдромом гематурії.КЛИНИКО-ЛАБОРАТОРНЫЕ ОСОБЕННОСТИ ДИАГНОСТИКИ СИНДРОМА ГЕМАТУРИИ У ДЕТЕЙ - Изучение уровней малонового диальдегида в эритроцитах, Р2-микроглобулина, холинэстеразы, гаммаглутаминтранспептидазы в сыворотке крови и в моче у детей с синдромом гематурии позволяет уточнить источник гематурии. Использование тестов мембранолиза в качестве вспомогательных критериев в дифференциальной диагностике гломерулопатий с синдромом гематурии.
CLINICALAND LABORATORY FEATURES OF DIAGNOSTIC OF THE SYNDROME OF HEMATURIA IN CHILDREN - Investigation ot levels ot malon dialdehyde in erythrocytes, levelsP2-microglobulin, and cholinesterase gamma-glutamyltranspeptidase blood and urine in children with hematuria syndrome give a possibility to specity an origin ot hematuria. Using ot membranolysis tests are helptul in differential diagnosis ot glomerulopathy in children with hematuria.
Ключові слова: гематурія, діти, холінестераза, гам- маглутамінтранспептидаза, Р2-мікроглобулін, малоно- вий діальдегід.
Ключевые слова: гематурия, дети, холинэстераза, гаммаглутаминтранспептидаза, Р2-микроглобулин, малоновый диальдегид.
Key words: hematuria, children, cholinesterase, gamma- glutamyl transpeptidase, P2-microglobulin, malonic dyaldehid.
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-06-17
Як цитувати
Конопліцька, А. П. (2015). Клініко-лабораторні особливості діагностики синдрому гематурії у дітей. Вісник наукових досліджень, (4). https://doi.org/10.11603/2415-8798.2014.4.4618
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).