АНАЛІТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО ПІДХОДУ ДО УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2786.2018.3.9758Ключові слова:
комунальні некомерційні заклади охорони здоровʼя, керівник, генеральний директорАнотація
Мета: показати нові можливості в управлінні комунальними некомерційними закладами охорони здоровʼя, що зʼявилися після впровадження реформи системи охорони здоровʼя.
Матеріали і методи. Використано інституціональний, соціологічний та біхевіористський методи для аналізу нормативної бази, яка регламентує правову діяльність реформування системи охорони здоровʼя в ракурсі інновацій в управлінні комунальними некомерційними закладами охорони здоровʼя.
Результати. Показано ті основні моменти у вимогах до посади генерального директора комунального некомерційного закладу охорони здоровʼя, які матимуть вирішальний вплив на результати діяльності закладу. Викладено застереження щодо ризиків, які можуть виникнути в процесі виконання функціональних обовʼязків генеральним директором закладу. Показано синхронність та протистояння мети та місії комунального некомерційного закладу охорони здоровʼя.
Висновки. За умов конкурсного відбору керівників комунальних некомерційних закладів охорони здоровʼя варто вносити обʼєктивні показники, які мають мінімальний вплив людського фактора.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).