Пам’яті Олександри Андріївни Бесєдіної

  • Tvorchyy Kolektyv
Ключові слова: бесєдіна, пам’яті

Анотація

 01 липня 2018 року пішла з життя видатний науковець, засновник гігієнічної школи підліткової медицини України, член Харківського обласного товариства гігієністів, доктор медичних наук, професор О.А.Бесєдіна.

Все своє життя Олександра Андріївна присвятила науковій діяльності в галузі гігієни дітей та підлітків, виховала плеяду вчених, серед яких Г.М.Даниленко, О.Ю.Куракса, О.І.Мішура, В.Г.Літвінов, Т.М.Колпакова, В.А.Гапон та інш. Головним напрямком наукової діяльності було розроблення нових фізіолого-гігієнічних принципів оптимізації умов, режимів навчання та фізичного виховання учнів загально-освітніх шкіл, ПТНЗ (професійно-техничних навчальних закладів); переліку професій для дітей-інвалідів з соматичними захворюваннями та психічними вадами розвитку з метою їх навчання та подальшого працевлаштування; комплексної системи оздоровлення школярів з різним рівнем здоров'я у дитячих таборах.

Опубліковано
2019-01-30
Як цитувати
Kolektyv, T. (2019). Пам’яті Олександри Андріївни Бесєдіної. Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров’я України, (3), 95-96. Retrieved із https://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/visnyk-gigieny/article/view/9769
Номер
Розділ
Некролог