ЕКОНОМІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ МЕДИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2786.2016.1.6597Ключові слова:
інвестиційний прибуток, нові медичні технології, ефективність інвестиційного проекту.Анотація
Мета роботи – запропонувати економічне обґрунтування впровадження нових медичних технологій в охороні здоров’я.
Матеріали і методи. У дослідженні використано аналітичний метод. Для об’єктивної оцінки ефективності інвестиційних проектів використовували сучасні методики фінансового аналізу.
Результати. За результатами аналізу узагальненої моделі формування рівня інвестиційного прибутку по окремих об’єктах інвестування здійснено оцінку перспективності розвитку сфери охорони здоров’я та діяльності медичного закладу, висвітлено методологію аналізу ефективності інвестиційного проекту.
Висновки. Вивчення шляхів економічного обґрунтування впровадження нових медичних технологій в охороні здоров’я є перспективним напрямком оптимізації реформування сфери охорони здоров’я.
Посилання
Blank A. Y. Osnovy finansovoho menedzhmentu / A. Y. Blank. – Kyyiv : Nika-Tsentr, 1999. – 592 s.
Voronenko YU. V. Finansovyy menedzhment z osnovamy ekonomiky okhorony zdorovʺya / YU. V. Voronenko, V. M. Pashchenko. – Kyyiv, 2011. – 498 s.
Rahoznyy A. D. Opyt yspolʹzovanyya ékonomycheskykh metodov upravlenyya v deyatelʹnosty horodskoy bolʹnytsy / A. D. Rahoznyy // Ékonomyka zdravookhranenyya. – 2003. – № 2. – S. 13–15.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).